Nawigacja do samochodu i na rower

Nawigacja do samochodu i na rower
Źródło zdjęć: © Asus

28.04.2008 15:46

Nawigacja w samochodzie to już nie nowość. Teraz, kiedy
przyszła wiosna z przyjemnością zamienimy cztery kółka na dwa.
Szczególnie, że zaczyna się sezon rowerowy. Co zrobić, aby nie zgubić
się jeżdżąc na rowerze?

*Nawigacja w samochodzie to już nie nowość. Teraz, kiedy przyszła wiosna z przyjemnością zamienimy cztery kółka na dwa. Szczególnie, że zaczyna się sezon rowerowy. Co zrobić, aby nie zgubić się jeżdżąc na rowerze? *
Odpowiedź jest jedna: zabrać ze sobą nawigację ASUS R300. To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla kierowców samochodów, ale także rowerzystów. ASUS wychodząc naprzeciw potrzebom swoich użytkowników, pomyślał także o tych stawiających na zdrowie i aktywny tryb życia. Teraz, dzięki specjalnemu uchwytowi nawigację będziemy mogli przymocować do kierownicy roweru i bez problemu poruszać się po mieście. W celu ochrony przed draśnięciami, zadrapaniami i odpryskami, do uchwytu dołączony jest przezroczysty pokrowiec wykonany ze specjalnego tworzywa sztucznego.

Natomiast dzięki zestawowi słuchawkowemu usłyszymy wszystkie komendy. Nawigacja ASUS R300 to ultralekkie urządzenie o grubości 1,38 cm i wadze 140g! Nie tylko bez problemu zaprowadzi nas do celu, ale także przy pomocy interfejsu Bluetooth 2.0 pozwoli na automatyczne i bezpieczne prowadzenie rozmów w trakcie jazdy. Dzięki dotykowemu ekranowi obsługa urządzenia jest prosta i wygodna, nie tylko podczas jazdy samochodem czy rowerem, ale także na spacerze. ASUS R300 wykorzystuje najwyższej jakości mapy 2D i 3D z nazwami ulic. Dostęp do wielu punktów POI jest dogodny, bez potrzeby manualnego wprowadzania pełnych danych. Na ekranie szybko pokazują się szukane lokalizacje.

ASUS R300 jest wyposażony w wbudowany czujnik natężenia światła, który automatycznie dostosowuje siłę podświetlenia ekranu LCD w zależności od aktualnych warunków oświetleniowych. Pozwala to na doskonałe obserwowanie wyświetlanych komunikatów niezależnie od pory dnia czy sytuacji na drodze, np. po wjeździe do tunelu, bądź gdy nieoczekiwanie pojawi się silny strumień światła. Dzięki tym funkcjom, oczy kierowcy nawet po długiej podróży nie będą narażone na zmęczenie, a sam kierowca nie będzie musiał poświęcać zbyt wiele uwagi na odczytywanie komunikatów podawanych w trakcie jazdy.

ASUS R300 to także przenośne centrum multimedialnej rozrywki. Posiada funkcję FM Transmitter, dzięki której nawigacja wysyła sygnał do odbiornika radiowego umieszczonego w aucie. Nawigacja wyposażona jest w kartę Micro SD (obsługa kart do 4GB). Urządzenie odtwarza pliki muzyczne w formacie MP3, a także pliki wideo oraz zdjęcia – będąc doskonałym towarzyszem także podczas odpoczynku.

Urządzenie jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 849 pln brutto. W komplecie
są dołączone mapy 12 krajów Europy: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Grecja, Węgry, Czarnogóra, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Turcja, Ukraina.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)