Nawigacja Blow z bezprzewodową kamerą cofania

Nawigacja Blow z bezprzewodową kamerą cofania

Nawigacja Blow z bezprzewodową kamerą cofania
Źródło zdjęć: © Blow
22.07.2010 14:18

Blow oferuje na rynku polskim bezprzewodowe kamery cofania wspomagające proces parkowania. Urządzenia mogą współpracować z nawigacjami serii Blow GPS43Ybt i Blow GPS50Ybt.

Szeroki kąt widzenia kolorowej kamery sprawia, że nawet początkujący kierowcy poradzą sobie z trudnymi manewrami cofania. Po instalacji kamery w przyczepie i podłączeniu zasilania kamery do świateł cofania wystarczy zsynchronizować kamerę z odbiornikiem w samochodzie. Nawigacja automatycznie pokaże widok zza przyczepy po włączeniu biegu wstecznego. Kamera nie wymaga przewodowego połączenia z samochodem. W ofercie firmy znajdują się tez kamery przewodowe przeznaczone do montażu w samochodzie.

Obraz
© (fot. Blow)

Blow oferuje szereg nawigacji samochodowych z dotykowymi ekranami o przekątnych od 3,5 do 7 cali. Urządzenia pozwalają dodatkowo odtwarzać muzykę i filmy, służyć jako zestawy głośnomówiące do telefonów, czytniki e-booków, transmiter FM, itp. Nawigacje są standardowo oferowane z programem nawigacyjnym AutoMapa 6.5 w wersji Polska XL lub Europe. Aplikacja zawiera szczegółowe plany nawigacyjne miast i setki tysięcy, dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI). Dzięki systemowi AutoMapa Traffic, trasy w AutoMapie są wyznaczane z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drodze. System AutoMapa Traffic to inteligentny system wyznaczający optymalną trasę przejazdu na podstawie zebranych statystycznych informacji o ruchu drogowym, jak i danych pobieranych w trybie on-line od innych użytkowników ruchu.

Bezprzewodowa kamera cofania marki Blow dostępna jest na rynku polskim w cenie 11. zł.

Zestawy nawigacji samochodowej GPS z kamerą cofania dostępne są odpowiednio w cenach:
- Blow GPS43Ybt z bezprzewodową kamerą cofania + AutoMapa Polska XL - 663 zł
- Blow GPS43Ybt z bezprzewodową kamerą cofania + AutoMapa Europe - 823 zł
- Blow GPS50Ybt z bezprzewodową kamerą cofania + AutoMapa Polska XL - 723 zł
- Blow GPS50Ybt z bezprzewodową kamerą cofania + AutoMapa Europe - 885 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)