Nawigacja BLOW 500 Sirocco - bogata i wydajna

Nawigacja BLOW 500 Sirocco - bogata i wydajna

Nawigacja BLOW 500 Sirocco - bogata i wydajna
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
26.09.2011 13:55

BLOW 500 Sirocco to nowa nawigacja samochodowa z ekranem dotykowym o przekątnej 5 cali. Urządzenie zostało umieszczone w płaskiej, matowej obudowie pokrytej antypoślizgową powłoką

Nowoczesny design podkreśla srebrna ramka okalająca obudowę. Do zestawu dokładane jest etui i uchwyt samochodowy firmy HR Auto-Comfort. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia obsługę telefonów komórkowych i najnowszych systemów nawigacji, umożliwiających modyfikację trasy przejazdu w zależności od warunków drogowych. Urządzenie wykorzystuje nowy, ułatwiający obsługę interfejs.

Sercem nawigacji jest wydajny procesor firmy MTK MT3328N i 42-kanałowy moduł GPS SiRF STAR 3i+, wspierane przez wbudowane 128 MB pamięci RAM. Za wyznaczanie tras i śledzenie natężenia ruchu odpowiada oprogramowanie AutoMapa 6.8.1g zawierające, bezustannie aktualizowane mapy Polski, uwzględniające bieżące roboty drogowe i odcinki będące w przebudowie. Baza danych adresowych i POI z lokalizacjami stacji benzynowych, hoteli, bankomatów, aptek, restauracji czy warsztatów naprawczych zawiera miliony wpisów. Użytkownicy AutoMapy mogą korzystać z asystenta pasa ruchu dla polskich i europejskich dróg, który ułatwia pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów. Pomocna w pokonywaniu zakorkowanych ulic miast jest też możliwość oceny bieżącej sytuacji drogowej na ekranie nawigacji. W stosunku do poprzednich wersji oprogramowania dodane zostały, m.in. informacje o progach zwalniających, sygnalizacji świetlnej i uaktualnione pozycje słupków pikietażowych, pomocne przy korzystaniu z łączności CB.

BLOW 500 Sirocco może też służyć jako zestaw głośnomówiący, transmiter FM i baza danych telefonicznych. W czasie jazdy nawigacja inteligentnie wybiera najważniejsze komunikaty wyciszając, w zależności od potrzeb, muzykę, informacje nawigacyjne, bądź rozmowy telefoniczne. Wbudowany port wejściowy wideo pozwala podłączyć opcjonalną, bezprzewodową lub przewodową kamerę cofania, ułatwiającą parkowanie w zatłoczonej przestrzeni miejskiej.

BLOW 500 Sirocco to nie tylko nawigacja samochodowa, ale także przenośne centrum rozrywki umożliwiające odtwarzanie zdjęć, muzyki i filmów w najpopularniejszych formatach, jak również cyfrowych książek. Wbudowana przeglądarka internetowa pomaga szybko i bezbłędnie odnaleźć szukane informacje, a także rozmawiać za pośrednictwem popularnych komunikatorów internetowych.

Najnowsza nawigacja samochodowa BLOW 50. Sirocco dostępna jest na polskim rynku od września odpowiednio w cenie:

BLOW 500 Sirocco bez map - 399 PLN brutto
BLOW 500 Sirocco AutoMapa Polska - 589 PLN brutto
BLOW 500 Sirocco AutoMapa Europe - 789 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)