NAVITEL R600 GPS ostrzeże przed fotoradarami. Wystarczy niecałe 350 złotych

NAVITEL R600 GPS ostrzeże przed fotoradarami. Wystarczy niecałe 350 złotych

NAVITEL R600 GPS ostrzeże przed fotoradarami. Wystarczy niecałe 350 złotych
Źródło zdjęć: © Getty Images
Oskar Ziomek
29.10.2019 09:57

NAVITEL R600 GPS Night Vision to nowy rejestrator samochodowy, który jest bezpośrednim następcą cenionego modelu R600. Nowa wersja urządzenia ma wbudowany GPS, który pozwala korzystać z cyfrowego prędkościomierza.

NAVITEL nie zwalnia tempa i uzupełnia swoją ofertę o nowy widerejestrator do samochodu. R600 GPS Night Vision to model, który z zewnątrz może się wydać bardzo znajomy, bowiem jest tylko nieznacznie ulepszoną wersją dotychczasowego modelu R600. Nowe urządzenie ma jednak do zaoferowania dodatkowe funkcje.

Obraz
© Materiały prasowe

Przede wszystkim rejestrator został wyposażony w moduł GPS. Dzięki niemu urządzenie zna prędkość, z która porusza się pojazd. Informacja ta jest wykorzystywana przez "cyfrowy prędkościomierz", czyli nową funkcję, która pozwala wykorzystać ekran rejestratora właśnie na potrzeby bieżącego wyświetlania informacji o prędkości.

To jednak nie wszystko. W rejestrator wgrano bazę fotoradarów i ograniczeń prędkości na drogach. Jeśli kierowca przekroczy dozwoloną prędkość, urządzenie w porę przypomni o zdjęciu nogi z gazu przed fotoradarem.

NAVITEL R600 GPS Night Vision został wyposażony w sensor Sony 307 z funkcją "Night Vision", która ma zapewniać wysoką jakość nagrań nie tylko w dzień, ale także w nocy. Obiektyw ma kąt widzenia 170 stopni.

Obraz
© Materiały prasowe

Filmy są nagrywane w jakości FullHD i mogą być zapisywane na karcie microSD o pojemności do 64 GB. Ciekawostką są dwa wbudowane akumulatory – jeden w samym rejestratorze, a drugi w uchwycie na szybę.

NAVITEL R600 GPS Night Vision jest już dostępny w sprzedaży w sklepach x-kom oraz serwisie Allegro. Sugerowana cena to 349 złotych. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)