NaviExpert na Windows Phone przez miesiąc za darmo

NaviExpert na Windows Phone przez miesiąc za darmo

NaviExpert na Windows Phone przez miesiąc za darmo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.05.2012 11:03

Do zestawu niemal 90 tys. aplikacji w Marketplace Windows Phone dołączyła dzisiaj ciesząca się dużą popularnością nawigacja NaviExpert. Z myślą o użytkownikach telefonów z WP dostawca rozwiązania przygotował bezpłatny, miesięczny test usługi.

NaviExpert to nawigacja online. Dzięki technologii Community Traffic wskazuje gdzie są korki oraz utrudnienia na drogach i skutecznie je omija. Mapy nie są zapisywane w telefonie czy na tablecie, ale przechowywane na serwerze NaviExpert i pobierane dynamicznie podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu, użytkownik korzysta zawsze z najaktualniejszych map, uwzględniających remonty, najnowsze inwestycje czy fotoradary.

Stałe połączenie online z serwerami firmy gwarantuje dostęp do bogatej, na bieżąco aktualizowanej bazy użytecznych miejsc tzw. POI (m.in. stacje paliw, restauracje, bankomaty). Po zakończeniu miesięcznego testu, dostęp do usługi będzie można przedłużyć za pośrednictwem Marketplace.

Aplikacja i oferowane w ramach niej usługi będą dostępne w modelu płatnym. Jednak do momentu wprowadzenia płatności za usługę w Marketplace - będzie ona bezpłatna. Wkrótce NaviExpert na telefony z Windows Phone będzie dostępny także w ofertach operatorskich, w formie miesięcznych subskrypcji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)