NaviExpert darmowy przez Święta i Nowy Rok

NaviExpert darmowy przez Święta i Nowy Rok

22.12.2010 19:18, aktual.: 23.12.2010 08:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dniach 23-27. grudnia oraz 31. grudnia - 2. stycznia, NaviExpert wprowadzi bezpłatny dostęp do swojej aplikacji. Osoby, które zdecydują się w tym okresie skorzystać z NaviExpert, będą miały możliwość dostępu do wszystkich oferowanych przez nią funkcji, w tym funkcji omijania korków

_ Powodem rozkodowania dostępu do naszej aplikacji nawigacyjnej jest chęć ułatwienia podróżowania w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Jesteśmy przekonani, że NaviExpert umożliwi osobom podróżującym samochodem, środkami komunikacji miejskiej czy przemieszczającym się pieszo, szybkie i komfortowe dotarcie do wyznaczonego przez nich celu. Liczymy, że dzięki naszej akcji jeszcze więcej osób zdecyduje się na wybór naszej aplikacji nawigacyjnej, przekonując się o jej użyteczności _ - mówi Andrzej Jaszkiewicz, prezes NaviExperta.

Obraz

Aplikacja będzie odkodowana od czwartku 23. grudnia od godziny 18 do poniedziałku 27. grudnia do godziny 12 oraz od czwartku 30. grudnia od godziny 18 do niedzieli 2. stycznia do godziny 22.

Aplikację NaviExpert można pobrać ze strony naviexpert.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)