Nav N Go Igo 8, nawigacja w pełnym 3D

Nav N Go Igo 8, nawigacja w pełnym 3D
Źródło zdjęć: © MIP

11.02.2008 12:08, aktual.: 11.02.2008 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oprogramowanie Nav N Go Igo 8 potrafi wyświetlić cieniowane i
teksturowane elementy topografii wraz z modelami budynków w 3D,
zapewniając zdecydowanie bardziej realistyczny wygląd.

Silnik oprogramowania 3. FireFly pozwala nam na szybkie adaptowanie programu do najnowszych urządzeń GPS w tym samym czasie zapewniając najwyższą szybkość działania.

Nav N Go iGO 8 Europe –. najnowsze rozwiązanie w dziedzinie map do nawigacji - zawiera pełną mapę Europy (z pominięciem Rosji). Będzie również dostępna wersja dla Ameryki Północnej, zawierającą mapę USA i Kanady. Warto zwrócić uwaga na podniesioną jakość mapy Europy, która nie mieści się już na karcie o pojemności 1GB. Produkt dostajemy na karcie 2GB microSD z dwoma adapterami. Oprogramowanie zawiera cieniowane elementy topografii i modele budynków, co zapewnia zdecydowanie bardziej realistyczny wygląd. Klient otrzymuje również najnowsze aktualizacj wszystkich map.

Obraz
© (fot. MIP)

W nowej wersji zaimplementowano szczegółowe wskazówki głosowe, które precyzyjnie pokierują każdego do wybranego celu i pomogą zorientować się w sytuacji na drodze, poprawiona szybkość mowy ucieszy mniej cierpliwych kierowców. Na specjalne zamówienie dostępne są wersje zarówno WEU jak i EEU, ale tylko w wersji _ bundle _ może być sprzedany tylko w zestawie, razem z nowym produktem. (Wersja OEM PDA)

Mapa i oprogramowanie podnoszą jakość istniejących produktów.
Dla wszystkich, którzy zakupią iGO My Way 200. Plus Europe po 2008.01.01, aktualizacja oprogramowania do Nav N Go iGO 8 będzie darmowa! (darmowa aktualizacja nie dotyczy tych, którzy kupili oprogramowanie przed styczniem 2008)

Klienci mogą wybrać Nav N Go iGO 8 (z nowym oprogramowaniem i nowymi mapami) albo kupić nowe mapy dla istniejącej już wersji iGO My Way 200. i 2006 Plus. Obydwa uaktualnienia mają taką samą cenę, dlatego dla tych, których PDA nie jest kompatybilne z Nav N Go iGO 8 zalecane jest ostatnie rozwiązanie (lista zgodności urządzeń będzie dostępna na początku z marca.).

Producent daje możliwość aktualizacji on-line lub klient będzie mógł zakupić uaktualnienie na płycie DVD w sklepie. Przewidywana cena programu to 649zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)