Nasza-Klasa wkurza Internautów – wszystko staje się płatne

Nasza-Klasa wkurza Internautów – wszystko staje się płatne

Nasza-Klasa wkurza Internautów – wszystko staje się płatne
07.10.2008 12:19, aktualizacja: 07.10.2008 12:46

Nasza-Klasa nadepnęła na odcisk sporej grupie użytkowników swojego serwisu. Od jakiegoś czasu, aby móc prezentować - nieco większą od standardowej - galerię zdjęć należy uiścić stosowną opłatę. Teraz także dodatkowo musimy zapłacić za informację, kto odwiedzał nasz profil.

Wiadomości rozchodzą się szybko i na coraz większej ilości profili możemy spotkać specjalnie przygotowane zdjęcie podpisane "W ramach protestu ogłaszam ciszę bez logowania się na serwis Nasza-Klasa", lub też "STOP –. zapłać to mnie zobaczysz. Nie płacę!"

Obraz
© Tak wygląda lista ostanio odwiedzających nasz profil

To już kolejna opłata wprowadzona przez serwis Nasza-Klasa. Wcześniej, musieliśmy zapłacić za możliwość dołączenia większej ilości zdjęć (zamiast 1Mb otrzymujemy 10Mb) za co musimy zapłacić od 2 do 11zł. Jeśli chcemy zobaczyć, kto odwiedził nasz profil (więcej, niż 3 ostatnie osoby) zapłacimy podobnie od 2zł do 11zł.

Obraz
© Cennik za usługę przy płatności SMS-em

Użytkownicy wystosowali protest twierdząc, że mają prawo wiedzieć, kto oglądał ich profil. Ma to sens, szczególnie kiedy jako rodzice, możemy skontrolować, czy profil naszego nieletniego dziecka nie jest odwiedzany przez niepożądane osoby. Czy niedługo samo wejście na Naszą-Klasę będzie się wiązało z uiszczeniem "drobnej" opłaty SMS-em?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)