Nasza-Klasa: Śledzik.pl powoli przypływa (wideo)

Nasza-Klasa: Śledzik.pl powoli przypływa (wideo)

Nasza-Klasa: Śledzik.pl powoli przypływa (wideo)
Źródło zdjęć: © internetstandard.pl
26.08.2009 18:00, aktualizacja: 27.08.2009 12:57

Dostępny jest materiał wideo prezentujący działanie nowej komunikacyjnej usługi uruchamianej przez twórców Naszej-Klasy. Premiera Śledzika już niebawem.

Obraz
© (fot. internetstandard.pl)

To że najpopularniejszy w Polsce serwis społecznościowy pracuje nad uruchomieniem własnego komunikatora/ mikroblogu / narzędzia lifestreamingowego i że bedzie się on nazywał http://Śledzik.pl nie jest już tajemnicą. Pisaliśmy o tym w tekście "Nasza-Klasa z własnym komunikatorem już niebawem", a ostatnio do blogosfery (Antyweb.pl)
"przeciekły" screeny z nowego projektu Naszej- Klasy. Pytaniem wciąż pozostaje oficjalna data premiery oraz, co najważniejsze, sposób działania i ewentualny model biznesowy.

Twórcy Śledzika uchylają teraz kolejny rąbek tajemnicy prezentując materiał wideo, w którym zapoznać się można z kształtem nowej usługi.

Logowanie do serwisu odbywać się będzie za pomocą naszo-klasowego hasła i loginu (co sugeruje bliską integrację z NK), a wpisy relacjonujące aktualną aktywność użytkowników prezentowane będą w formie "ściany" - znanej z serwisów mikroblogowych. Sam interfejs graficzną stylistyką przypomina Naszą-Klasę, co z pewnością ośmieli użytkowników do sprawdzenia czym jest mikroblogging i jakie są jego zalety (oraz wady).

Czy czeka nas "Śledzikomania"?

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (258)