Nasza-klasa.pl pod ochroną prawników

Nasza-klasa.pl pod ochroną prawników
Źródło zdjęć: © nasza-klasa

07.02.2008 09:30, aktual.: 07.02.2008 11:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nasza-klasa.pl zatrudniła prawników. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, wrocławski portal społecznościowy podpisał umowę ze spółką adwokacją, która zajmie się uporządkowaniem zagadnień prawnych związanych z działalnością witryny.

*Nasza-klasa.pl zatrudniła prawników. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, wrocławski portal społecznościowy podpisał umowę ze spółką adwokacką, która zajmie się uporządkowaniem zagadnień prawnych związanych z działalnością witryny. *

Jedna z poznańskich kancelarii będzie wspierać naszą-klasę.pl w kontaktach z instytucjami publicznymi i zadba o odpowiednią dokumentację.

Ostatnio portal był kontrolowany przez Głownego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Orzekł on jednak, że nasza-klasa.pl spełnia większość wymogów ochrony tych danych. Współtwórca portalu Maciej Popowicz poinformował, że chce wprowadzić zabezpieczenia do tej pory nie stosowane przez innych.

Wspólnie z GIODO planują stworzyć poradnik bezpiecznego poruszania się w Internecie i umieścić go na portalu "naszej-klasy.pl". Wynikiem kontroli ma być także wprowadzenie procedury pisemnego rozpatrywania skarg, a w ciągu dwóch tygodni zastosowanie szyfrowanego logowania użytkowników.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)