Nakładka symulująca prawdziwą klawiaturę

Nakładka symulująca prawdziwą klawiaturę
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

27.11.2009 14:27, aktual.: 27.11.2009 14:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

4iThums to nakładka na ekran iPhone’a, posiadająca niewielkie wypustki w miejscu gdzie znajdują się klawisze wirtualnej klawiatury. W ten sposób gadżet ma ułatwiać i przyspieszać proces pisania, dając użytkownikowi lepsze wyczucie klawiatury ekranowej. Jeżeli wcześniej posiadałeś telefon z tradycyjną klawiaturą, na przykład Blackberry, to pisanie na iPhone’ie może sprawiać trochę problemów

Producent chwali się, że dzięki 4iThumbs, użytkownicy iPhone’a nie powinni odczuwać już dyskomfortu podczas korzystania z klawiatury ekranowej, a szybkość pisania powinna poprawić się zaledwie po kilku godzinach używania ich produktu. Dodatkowym atutem ma być fakt, że 4iThumbs pełni również rolę antyodblaskowej ochronnej folii na ekran.

Niestety nakładka 4iThumbs nie jest tak ergonomiczna jak mogłoby się wydawać. Oczywiście podczas pisania sprawdza się świetnie, ale staje się udręką gdy chcemy na przykład zagrać w jakąś grę. Można ją oczywiście zdjąć z ekranu iPhone’a, ale ciągłe zakładanie jej i zdejmowanie skutecznie zniechęci do jej używania.

W tym momencie jest to chyba jedyne rozwiązanie dla użytkowników iPhone’a, którzy chcieliby chociaż namiastkę klasycznej klawiatury. 4iThumbs dostępna jest w wersji horyzontalnej i wertykalnej, w cenie 14,95 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także