Największa baza filmów 4K dostępna w telewizorach Samsunga

Największa baza filmów 4K dostępna w telewizorach Samsunga
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.12.2014 11:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung udostępnił nową porcję hitów filmowych w aplikacji Strefa VOD UHD. Posiadacze telewizorów Samsung UHD będą mogli cieszyć się powiększoną do 35 kolekcją filmów w jakości UHD 4K. To obecnie najbogatsza oferta filmów 4K dostępna w Polsce.

Strefa VOD UHD to aplikacja Smart TV, umożliwiająca strumieniowanie filmów w rozdzielczości Ultra High Definition. Aplikacja, która swoją premierę miała w czerwcu bieżącego roku oferowała dotychczas posiadaczom telewizorów Samsung Smart TV nieodpłatny dostęp do 1. filmów. Obecnie biblioteka została powiększona ponad dwukrotnie.

Wśród dostępnych od dziś nowości warto wspomnieć o „Miłości”. - dramacie w reżyserii Michaela Haneke, który zdobył m.in. Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny oraz Złoty Glob za najlepszy film zagraniczny. Inną godną uwagi nowością jest głośny film Paula Thomasa Andersona „Mistrz”, z Joaquinem Phoenixem oraz laureatem Oscara Phillipem Seymourem Hoffmanem w rolach głównych. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oba wymienione filmy można obejrzeć w natywnej rozdzielczości UHD 4K. Ponadto, w aplikacji znajdziemy także propozycje dla miłośników komedii – takie jak „Żądze i pieniądze” w gwiazdorskiej obsadzie czy francuski hit „Niewierni” ze zdobywcą Oscara Jeanem Dujardin w roli głównej. Fani kina akcji mogą cieszyć się jakością UHD oglądając „Drive Hard” z Johnem Cusackiem w roli bezwzględnego gangstera.

Nie zabraknie także propozycji dla miłośników rodzimego kina. W bibliotece aplikacji znajdziemy m.in. wielokrotnie nagradzane „W ciemności”. Agnieszki Holland, thriller „Kret” z Borysem Szycem i Marianem Dziędzielem czy „Lęk wysokości” - dramat ze znakomitym Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Strefa VOD UHD przygotowała także filmy idealne dla dzieci oraz na rodzinne seanse.

Oferta aplikacji Strefa VOD UHD –. według deklaracji Samsunga - będzie się stopniowo rozrastać. Na początku marca przyszłego roku znajdzie się w niej już łącznie 39 filmów, w tym 7 w natywnej rozdzielczości UHD 4K, a następnie będą pojawiały się kolejne tytuły.

Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV UHD mogą też korzystać z oferty Opery Wiedeńskiej. W maju bieżącego roku zrealizowano wspólnie pierwszą na świecie transmisję strumieniowaną na żywo za pośrednictwem łącza internetowego w rozdzielczości Ultra High Definition. Nabucco Giuseppe Verdiego w tej zachwycającej jakości mógł obejrzeć każdy na świecie posiadacz telewizora Samsung Smart TV UHD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)