Najnowsze projektory Casio Laser&LED już w Polsce

Najnowsze projektory Casio Laser&LED już w Polsce

Najnowsze projektory Casio Laser&LED już w Polsce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.05.2016 12:03, aktualizacja: 16.05.2016 14:10

Casio rozszerzył ofertę przystępnych cenowo urządzeń. Projektora Laser&LED można używać przez 20 000 godzin bez konieczności wymiany źródła światła. Diody LED - w przeciwieństwie do tradycyjnych lamp - nie tracą szybko mocy, a co za tym idzie projektor przez większość czasu eksploatacji oferuje jasność na tym samym poziomie.

Do oferty weszły trzy urządzenia z serii Core. Jeden model oferujący rozdzielczość XGA oraz jasność na poziomie 3 30. lumenów oraz dwa projektory z rozdzielczością WXGA i jasnością 3000 i 3500 lumenów. W serii Advanced pojawią się trzy urządzenia oferujące rozdzielczość WXGA i jasność na poziomie 3000 i 3500 lumenów oraz dwa modele XGA z jasnością 3300 lumenów.

Wszystkie wprowadzane do oferty projektory wyposażone są w obiektyw z dużym zakresem zoomu optycznego - 1,5. – co zdecydowanie podnosi elastyczność montażu i często umożliwia wymianę starszych projektorów bez modyfikacji istniejącej instalacji sufitowej. Modele z serii Advanced są wyposażone w porty zasilające USB, które mogą być również wykorzystywane do zasilania innych urządzeń z HDMI takich jak Intel WiDi lub Miracast oraz innych urządzeń bezprzewodowych.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Do najważniejszych atutów projektorów Casio należą:

Dobra wydajność ekonomiczna dzięki źródłu światła Casio SSI wykorzystującemu Laser & LED

Żywotność źródła światła do 20.00. godzin eliminuje konieczność wymiany lampy i zmniejsza zużycie energii o około połowę w stosunku do projektora z lampą rtęciową. Biorąc pod uwagę te korzyści, całkowity koszt posiadania (TCO) dla nowych modeli jest niższy w odniesieniu do projektora z lampą rtęciową.

Natychmiastowe włączanie / wyłączanie zasilania zapewnia wyjątkową użyteczność

Projektory osiągają maksymalną jasność w zaledwie pięć sekund od momentu, gdy zasilanie jest włączone. Eliminuje to konieczność czekania, które dla użytkowników projektorów z lampą rtęciową jest codziennością. Podobnie jest z wyłączaniem. Projektor zaraz po wyłączeniu może być uruchomiony ponownie. W przypadku projektorów z tradycyjną lampą rtęciową taka operacja może zająć nawet kilka minut.

Funkcja Instant Light Control umożliwia regulację jasności projekcji za pomocą przycisków w lewo i w prawo na samym projektorze lub na pilocie zdalnego sterowania. Ponadto modele z serii Advanced mają funkcję Intelligent Light Control pozwalająca automatycznie dostosować jasność projekcji do warunków w sali.

Konstrukcja odporna na kurz

Casio oferuje zamknięty układ optyczny. Daje to pewność, że kurz nie obniży jasności projektora, a urządzenie będzie niezawodnie działało przez długi czas.

Możesz wygrać taki projektor dla swojej szkoły lub szkoły twojego dziecka. Więcej szczegółów na stronie www.pierwszymail.wp.pl

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)