Najbardziej szalony smartwatch świata

Najbardziej szalony smartwatch świata

Najbardziej szalony smartwatch świata
Źródło zdjęć: © chip.pl
15.06.2016 13:55, aktualizacja: 15.06.2016 16:07

Co by nie mówić o sensowności projektowania takiego zegarka i wygodzie jego użytkowania, jedno pozostaje pewne - robi niesamowite wrażenie. Choć właściwie bardziej pasowałoby określenie - OGROMNE.

Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition to przeniesienie do rzeczywistości urządzenia znanego z gry _ Fallout _(kilku edycji, zwłaszcza 4) - małego komputera osobistego, będącego na wyposażeniu mieszkańców krypt, a także wykorzystywanego przez mieszkańców pustkowi. Przeniesienie bardzo wierne - wraz z różnego rodzaju gałkami, pokrętłami, wskaźnikami, diodkami, a przede wszystkim monochromatycznym wyświetlaczem.

Ale równocześnie Pip-Boy Deluxe Bluetooth Edition to (jeśli zapomnimy na chwilę o jego wyglądzie) zwykły smartwatch. Można połączyć go ze smartfonem i zsynchronizować informacje pomiędzy obydwoma urządzeniami - wyświetli on odpowiednie powiadomienia, pozwoli na odebranie bądź wykonanie połączenia telefonicznego czy nawet będzie przesyłał strumieniem muzykę. Jest tylko jeden problem - jak na zegarek przeznaczony do noszenia na ręku jest ogromny.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Mierzy około 18×13 cm i waży ponad 0,9 kilograma.

Oczywiście można zadać pytanie, czy używanie tego typu "zegarka" ma w ogóle sens, ale kto by się nad tym zastanawiał? To nie jest urządzenie stworzone po to, by było praktyczne i mimo wysokiej ceny (około 1400 zł) kolekcjonerzy będą się zapewne ustawiać w kolejkę, żeby je kupić. Tym bardziej, że oferuje m.in. tryb "cosplay", w którym naprawdę naśladuje urządzenia z gry _ Fallout _. A przy okazji ma także głośniki stereo (pokażcie nam inny zegarek, który to oferuje) oraz wyjmowalną pamięć USB.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Nam się podoba! Może nie nosilibyśmy go na co dzień, ale byłyby takie momenty, kiedy chcielibyśmy mieć tę replikę Pip-Boya na naszym ręku. A wy?

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Allegro może zostać niedługo sprzedane

jb

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)