Nadchodzi nowy telewizor Samsunga - SUHD JS9000

Nadchodzi nowy telewizor Samsunga - SUHD JS900019.03.2015 09:43
Nadchodzi nowy telewizor Samsunga - SUHD JS9000
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Na początku kwietnia do sklepów trafi nowy model telewizora Samsung - model JS9000. Największą innowacją zastosowaną w zakrzywionym telewizorze jest dodatkowa, nanokrystaliczna powłoka. Ten na pierwszy rzut okna niewidoczny dodatek, w dużej mierze odpowiada za jakość obrazu.

Nanokrystaliczne diody telewizora transmitują światło o różnej barwie w zależności od długości fali, umożliwiając nlepsze odwzorowanie barw i większą efektywność świetlną. Technologia ta pozwala uzyskać szeroką gamę bardziej naturalnych kolorów, niż w przypadku konwencjonalnych telewizorów.

W nowych TV SUHD zastosowano szereg autorskich technologii wspierających jakość obrazu. Od PurColor, odpowiedzialnej za precyzyjne odwzorowanie kolorów, po Peak Iluminator Pro i Ultra Clean View wspierających jasność i kontrast. Szczególne znaczenie w uzyskiwaniu czystej bieli i głębokich czerni mają funkcje Precision Black Pro i Micro dimming. Dzięki zastosowanym technologiom optymalizacji obrazu, JS900. może pochwalić się PQI (Picture Quality Index) o współczynniku 2000.

Telewizor JS900. został wyposażony w ośmiordzeniowy procesor i nowy system operacyjny Tizen. Dzięki temu nowa platforma Smart TV nie tylko oferuje wiele nowych funkcji, lecz także pozwala użytkownikom na szybki, intuicyjny dostęp do ulubionych filmów, seriali, gier czy innych aplikacji tematycznych.

JS900. został wyposażony w zestaw głośników stereo o łącznej mocy akustycznej 60W. Za jakość dźwięku w telewizorze odpowiada opracowany przez firmę Samsung system DNSe+ (Digital Natural Sound Engine).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)