myTouch 3G od Google za tydzień?

myTouch 3G od Google za tydzień?

18.06.2009 12:00, aktual.: 18.06.2009 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w przyszłym tygodniu doczekamy się prezentacji następnego po G1 smartfona T-Mobile działającego na platformie Android. Urządzenie o nazwie myTouch 3G powinno trafić na rynek w nadchodzących miesiącach. Doniesienia te pojawiły się na łamach The Wall Street Journal.

myTouch 3. ma zaoferować ekran dotykowy bez klawiatury fizycznej. Urządzenie zostanie wyposażone w manipulator kulkowy (tak jak w G1) oraz przyciski nawigacyjne. Tu jednak kończą się podobieństwa z G1, a zaczynają elementy wspólne z HTC Magic. Według niepotwierdzonych informacji myTouch 3G może być wręcz nową nazwą kolejnej wersji modelu Magic.
Według The Wall Street Journal model myTouch 3. ma być mniejszy od iPhone'a i trochę cieńszy niż G1. Wśród nowych funkcji wymieniane są m.in. aktywowanie wyszukiwania za pomocą komend głosowych oraz więcej możliwości wideo. Cena urządzenia przy podpisaniu dwuletniej umowy ma oscylować wokół 180 dolarów.
To już kolejna niepotwierdzona informacja związana z telefonem HTC pracującym na Androidzie. Kilka tygodni temu w Sieci pojawiły się plotki dotyczące modelu HTC Hero, który "ma zostać zaprezentowany 2. czerwca podczas wielkiej imprezy w Londynie". Wydaje się jednak, że myTouch 3G i Hero to dwa różne urządzenia. Hero ma bowiem ma korzystać z interfejsu TouchFlo 3D, o którym nie mówi się w przypadku myTouch 3G. Warto dodać, że na forach internetowych pojawiły się również informacje o nadchodzącej premierze G2.
The Wall Street Journal dodaje, że Google zamierza w tym roku wprowadzić na rynek Stanów Zjednoczonych jeszcze około 18 modeli smartfonów pracujących w środowisku Android.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)