Myszka dla prawdziwych graczy: Sentinel Z3RO-G

Myszka dla prawdziwych graczy: Sentinel Z3RO-G

Myszka dla prawdziwych graczy: Sentinel Z3RO-G
21.04.2011 16:43, aktualizacja: 05.05.2011 15:28

Sentinel Z3RO-G to zaprojektowana specjalnie z myślą o graczach najnowsza mysz CM Storm.

Sentinel Z3RO-G to w pełni konfigurowalna myszka dedykowana wyposażona w siem programowalnych klawiszy, 12. KB wbudowanej pamięci do zapisywania makr przypisanych do myszy i klawiatury, ekran OLED, czy tryb szybkiego, taktycznego strzelania.

Oprócz przypisania dowolnych funkcji do programowalnych klawiszy gracze mogą również dopasować wagę myszy do osobistych preferencji. Za pomocą 5 specjalnych, 4,5-gramowych odważników, montowanych w tylnej części obudowy. Szczegółowe informacje aktualnej rozdzielczości DPI w osiach X i Y podawane są na wbudowanym wyświetlaczu OLED, który dodatkowo pozwala na wyświetlanie symboli graficznych.

Obraz
© (fot. Sentinel)

Dzięki dołączonemu oprogramowaniu do edycji i zapisywania makr - CM Storm Tactics Micro –. można modyfikować ustawienia poszczególnych przycisków myszy. Wbudowana pamięć pozwala na zapisanie do 5 makr dla myszy i klawiatury. Aplikacja ta udostępnia również opcje zmiany rozdzielczości DPI, czułości, wyświetlanego logotypu, czasu opóźnienia klawiszy, koloru podświetlania diodami LED oraz innych parametrów.

Mysz Sentinel Z3RO-G cechuje także ergonomia, poprzez odpowiednio wyprofilowaną obudowę i odpowiednie rozmieszczone przyciski.

Sercem myszy jest podwójny układ laserowy, mający według producenta zapewnić wysoką czułość i precyzję oraz czas reakcji na poziomie 1 ms.

Sugerowana cena to 210 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)