Mysz niczym z "Władcy pierścieni"

Mysz niczym z "Władcy pierścieni"
Źródło zdjęć: © Genius

17.05.2011 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Genius wprowadza na rynek innowacyjną myszkę - Ring Mouse. Bezprzewodowe urządzenie ma konstrukcję pierścienia, a sterowanie kursorem odbywa się za pomocą kciuka

Obsługa Ring Mouse odbywa się za pomocą przesuwania palcem po powierzchni sensora optycznego, o czułości 100. dpi. Obok sensora zostały umieszczone dwa przyciski, które pełnią funkcję prawego i lewego kliknięcia, jak w przypadku tradycyjnych myszek.

Obraz
© (fot. Genius)

Ring Mouse łączy się z komputerem bezprzewodowo w paśmie 2,4GHz, co zapewnia zasięg do 1. m. Jest to duże ułatwienie zwłaszcza podczas prowadzenia prezentacji, w szybki sposób można przeskoczyć do okna przeglądarki internetowej czy innej aplikacji multimedialnej. Pierścień sprawdza się również w warunkach domowych, podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy surfowania po internecie.

Genius Ring Mouse otrzymał prestiżową nagrodę Product Design Award 2011. Pierścień jest kompatybilny z systemami Windows 7/Vista/XP. Producent do zestawu dodaje oprogramowanie ze sterownikami oraz przenośny futerał.

Specyfikacja techniczna:
• Technologia 2,4GHz o zasięgu do 10 metrów
• Sensor optyczny 1000 dpi
• Mikroodbiornik USB
• Ładowarka USB
• Oprogramowanie dołączone do zestawu
• Kompatybilne z Windows 7/Vista/XP

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)