myPhone 1080 DURO - prosty telefon dla wszystkich

myPhone 1080 DURO - prosty telefon dla wszystkich

17.12.2010 13:56, aktual.: 03.03.2013 23:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Długi czas czuwania, proste menu na kolorowym wyświetlaczu, metalowa obudowa, głośne dzwonki - to główne cechy nowego telefonu myPhone 1080 DURO. Telefon stanowi ciekawą alternatywę dla osób oczekujących od telefonu podstawowej funkcjonalności.

Najnowszy przedstawiciel serii myPhone Simple Life posiada kilka cech, których na próżno można szukać w podobnych urządzeniach. Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście i przekątnej 2,2 cala ułatwia korzystanie z przejrzystego menu. Moduł Bluetooth 2.0. aktywowany za pomocą definiowalnego niebieskiego przycisku nad wyświetlaczem, aparat cyfrowy – to nowe funkcje, które znacząco zwiększają funkcjonalność urządzenia. Dla osób ze słabszym wzrokiem dużą pomocą jest głosowe potwierdzenie naciśnięcia klawisza – DURO powie nam, który klawisz został naciśnięty.

Telefon zachowuje podstawowe atrybuty urządzeń z tej serii: duże klawisze z czytelnym opisem, dużą czcionkę w menu, funkcję SOS, czy blokadę klawiszy i latarkę aktywowaną za pomocą przełączników z boku obudowy. Listę funkcjonalności dopełnia radio FM oraz odtwarzacz plików audio.

Obraz
© (fot. myPhone)

Telefon zasilany jest przez baterię litowo-jonową o pojemności 100. mAh. Pozwala ona na działanie myPhone 1080 DURO w stanie czuwania do 15 dni lub na przeprowadzenie do 300 minut rozmów.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 1080 DURO to 399 złotych brutto. Telefon objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 24-miesięczną w systemie door-to-door.
Telefon dla seniora - sprawdź nowości, recenzje, testy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)