MWC 2016: LG G5 na zdjęciach! Co sądzicie o jego wyglądzie?

MWC 2016: LG G5 na zdjęciach! Co sądzicie o jego wyglądzie?

MWC 2016: LG G5 na zdjęciach! Co sądzicie o jego wyglądzie?
Źródło zdjęć: © dubizzle
17.02.2016 10:21, aktualizacja: 17.02.2016 15:29

Do premiery LG G5 zostało raptem kilka dni. 21 lutego w Barcelonie, przy okazji targów MWC 2016, południowokoreański producent zaprezentuje swojego najnowszego flagowca. Zaraz po zakończeniu prezentacji opublikujemy naszą relację wraz ze zdjęciami smartfona, ale...

Już dzisiaj możemy wam pokazać, jak będzie prezentować się słuchawka G5. Do sieci trafiły bowiem kolejne zdjęcia, na których widać, czego możemy się spodziewać ze strony LG podczas największych targów w świecie mobile. Teraz jest już niemal jasne, które przecieki były prawdziwe, a które nie. My mamy mieszane uczucia, co do urody telefonu.

Przeciek pochodzi z pewnego sklepu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w którym bez żadnego konspirowania, sekretnych gestów, czy umówionych haseł można po prostu kupić sobie LG G5, przed jego oficjalną światową premierą. Za ile? W ZEA koszt G5 to 2,500 dirhamów, czyli ok. 2684 zł. Możemy założyć w tym momencie, że nie jest to prawdziwy G5 (a np. jakaś chińska podróbka), że firma nie dopilnowała wszystkich swoich odbiorców i wiele innych, jednak wiele wskazuje na to, że G5 właśnie tak może wyglądać.

Przypomnijmy, jak prezentował się flagowiec na pierwszych grafikach, które trafiły do sieci:

Obraz
© (fot. AndroidAuthority)
Obraz
© (fot. cNet Korea)

Widzimy dwa obiektywy aparatu głównego z umieszczoną pomiędzy nimi diodą, wyjmowaną od dołu baterię, obok której miałby się znaleźć tzw. "magiczny slot" na dodatkowe akcesoria, przeniesione na boczny panel przyciski głośności i umieszczony na "pleckach" czytnik linii papilarnych. Pojawiały się także informacje o modułowej konstrukcji.

Niedługo później do internetu trafiło pierwsze zdjęcie smartfona:

Obraz
© (fot. droid-life.com)

Następnie samo LG pochwaliło się tym, że ekran G5 będzie "always on" (zawsze włączony)...

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

...i zaprezentowało cover (okładkę) smartfona.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Wczoraj w sieci pojawiły się z kolei zdjęcia, które prawdopodobnie mówią wszystko. Jeśli założyć, że są prawdziwe, G5 będzie wyglądać właśnie tak (podzielcie się w komentarzach waszymi wrażeniami):

Obraz
© (fot. dubizzle)
Obraz
© (fot. dubizzle)
Obraz
© (fot. dubizzle)

_ SŁK-WP / chip _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)