MWC 2014: HTC One smartfonem roku GSMA

MWC 2014: HTC One smartfonem roku GSMA27.02.2014 10:00
MWC 2014: HTC One smartfonem roku GSMA
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Azjaci triumfują w Hiszpanii. Choć tajwańska firma nie zatrzęsła tegorocznymi targami MWC w Barcelonie, to właśnie jej flagowy produkt zdobył największe uznanie przedstawicieli szeroko pojętego rynku urządzeń mobilnych. Organizująca kataloński event grupa GSMA uznała smartfon HTC One za najlepszy gadżet tego typu w całym 2013 roku.

Werdykt ten oznacza przełamanie trwającej od dwóch lat serii triumfów Samsunga, który zgarniał tę nagrodę za smartfony Galaxy S2 i Galaxy S3. Pomimo tego, że wyniki sprzedaży obecnych flagowców obu firm ponownie przemawiały raczej za Koreańczykami – wydaje się, że nikt, kto choć raz miał w ręku HTC One raczej nie podda w wątpliwość takiej, a nie innej decyzji grupy. Z tym większą niecierpliwością wyczekujemy marcowej premiery jego długo zapowiadanego następcy.

Co ciekawe, tajwański gigant wcale nie był jedynym laureatem nagród grupy. Pozostałe wyróżnienia przypadły firmom AT&T oraz LG, które zostało uznane za producenta najbardziej innowacyjnych urządzeń w 201. roku. Zobaczymy czy przełoży się to jakoś na sprzedaż urządzeń obydwu gigantów z Azji.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)