MWC 2011: Sony Ericsson Xperia Neo i Pro

MWC 2011: Sony Ericsson Xperia Neo i Pro
Źródło zdjęć: © Sony Ericsson

14.02.2011 10:27, aktual.: 14.02.2011 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Ericsson zaprezentował obok modelu Play także dwie inne Xperie: multimedialny model Neo oraz biznesowy model Pro. Oba telefony pracują pod kontrolą Androida 2.3

Sony Ericsson XPERIA Neo specyfikacyjnie podobny jest do modelu Xperia Arc zaprezentowanego podczas CES 2011. jest jednak mniejszy - ma 3,7-calowy ekran, wciąż jednak z systemem poprawy jakości obrazu Bravia Mobile.

Obraz
© (fot. Sony Ericsson)

Neo poradzi sobie z rejestrowaniem zdjęć o rozdzielczości 8 Mpix, jak i filmów o jakości HD przy 3. klatkach na sekundę. Nasze zdjęcia i nagrania będziemy mogli z łatwością odtworzyć na wielkim ekranie dzięki wyjściu HDMI.

Sony Ericsson XPERIA Pro to z kolei model skierowany do biznesu - choć nie mniej multimedialny od Neo. Urządzenie zostało wyposażone w pełną klawiaturę QWERTY i podobnie jak model Neo - w procesor Snapdragon (MSM8255. taktowany zegarem 1 GHz.

Obraz
© (fot. Sony Ericsson)

Pełna wersja aplikacji Office Suite Pro zainstalowana w Xperii Pro pozwala na szybki podgląd i edycję dokumentów biurowych. Bez trudu prezentację w PowerPoint wyświetlimy na ekranie telewizora czy z użyciem projektora - podobnie jak w Neo, tak i tu dostajemy wbudowane złącze HDMI.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)