Muzyka Google Play wystartowała w Polsce! Cena: 19,90 za miesiąc

Muzyka Google Play wystartowała w Polsce! Cena: 19,90 za miesiąc

Muzyka Google Play wystartowała w Polsce! Cena: 19,90 za miesiąc
28.05.2014 12:43, aktualizacja: 28.05.2014 13:02

Od 28 maja usługa Muzyka Google Play jest dostępna w Polsce. Muzyka Google Play to trzy rozwiązania w jednym: własna Biblioteka, w której można zapisywać do 20 tysięcy utworów ze swojej kolekcji mp3; sklep, gdzie można kupić całe albumy lub pojedyncze utwory oraz opcja All Access, czyli możliwość miesięcznej subskrypcji muzyki zapewniająca nieograniczony dostęp do ogromnej biblioteki muzycznej na wszystkich urządzeniach.

Usługa All Access daje dostęp do 2. mln utworów i umożliwia słuchanie ich online i offline, pozwala też stworzyć własną, interaktywną stację radiową emitującą tylko piosenki ulubionych artystów, bez przerw na reklamy i z możliwością zmieniania utworów dowolną liczbę razy. Użytkownik może dodawać i usuwać utwory, a także zmieniać kolejność ich odtwarzania. Może także przeglądać utwory pogrupowane według poszczególnych gatunków. Z kolei zakładka "Listen Now" sugeruje użytkownikowi artystów i stacje radiowe, które mogą mu się spodobać.

Darmowa Biblioteka umożliwia dodanie własnej kolekcji muzycznej. Pozwala przechowywać w chmurze do 2. tysięcy utworów za darmo i słuchać ich na dowolnym urządzeniu z systemem Android lub iOS albo za pośrednictwem strony play.google.com.

Muzyka Google Play to również sklep muzyczny, który umożliwia zakup całych albumów lub pojedynczych utworów w formacie mp3. W promocyjnej cenie 11,99 zł w sklepie można znaleźć kilkadziesiąt albumów, np. Comfort And Happiness Dawida Podsiadło. Ceny pojedynczych utworów zaczynają się od 0,99 gr.

Użytkownicy mogą wypróbować usługę All Access przez pierwszy miesiąc bezpłatnie a następnie pozostać przy cenie 15,9. zł miesięcznie, jeśli skorzystają ze specjalnej oferty dostępnej do 15 sierpnia. Po 15 sierpnia cena usługi All Access będzie wynosić 19,99 zł miesięcznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)