Mutanci z Instagrama. Świat nie jest na to gotowy

Mutanci z Instagrama. Świat nie jest na to gotowy

Mutanci z Instagrama. Świat nie jest na to gotowy
Źródło zdjęć: © Instagram.com
31.08.2018 11:03

Świat nie przestaje zaskakiwać. Tuż obok zdjęć z wakacji twoich znajomych, pięknych modelek i memów, na Instagramie pojawiła się nowa moda. Wyglądający jak mutanci instagramerzy starają się przechylić szalę piękna na swój brudny styl.

Fecal Matter to dwójka paryżan - 22-letnia Hannah Rose Dalton i 24-letni Steven Raj Bhaskaran. Lubią szokować i zaskakiwać, a komentarze pod ich zdjęciami bywają różne. Zdania są podzielone, jedni chwalą, inni uważają ich za psychopatów.

Łączą w sobie kilka stylów, które dla większości mogą jeszcze nic nie mówić. Robią mocny freakshow, czyli pokazy dziwaków (ufo, horrory itp.), ze stylem glamour, fetyszem, modą gotycką i wieloma innymi. Ich styl nie zna granic, a to szokuje wielu zdezorientowanych odbiorców.

Ich "dziwactwa" doprowadziły do zainteresowania amerykańskiego Vouge'a. W wywiadzie tłumaczyli swój styl "Chodzi o to, że nie lubimy tej branży. Pracy dzieci, odpadów z fabryk, barwników rujnujących środowisko". Chodzi im o wszystkie kontrowersje, związane z branżą odzieżową. Sami projektują własne ubrania i sprzedają na stronie internetowej.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (218)