Multimedialny odtwarzacz do telewizora - WD TV

Multimedialny odtwarzacz do telewizora - WD TV

Multimedialny odtwarzacz do telewizora - WD TV
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.05.2014 11:08, aktualizacja: 28.05.2014 12:57

WD TV to multimedialny odtwarzacz z Wi-Fi, który obsługuje praktycznie każdy plik zapisany na dyskach USB, magazynowych urządzeniach sieciowych lub jakichkolwiek komputerach podłączonych do sieci domowej.

Odtwarzacze WD TV Personal Edition pozwalają klientom odtwarzać dużą gamę materiałów multimedialnych, w tym zdjęcia, pliki wideo oraz utwory muzyczne na domowych systemach kina domowego. Urządzenia obsługują wiele formatów plików, w tym MKV, MP4. AVI, WMV, MOV, i wiele innych. Użytkownicy mogą przesyłać pliki z każdego napędu USB podłączonego do sieci, a także z rozwiązań chmury osobistej i magazynów i dysków sieciowych. Odtwarzacze współpracują także z kamerami cyfrowymi oraz każdym komputerem PC lub Mac podłączonym do sieci domowej.

WD TV został wyposażony w interfejs użytkownika, dzięki któremu użytkownik zyska pełną kontrolę nad swoją rozrywką, otrzymując możliwość spersonalizowania strony głównej ulubionymi aplikacjami, określenia skrótów do folderów z ulubioną zawartością, a także automatycznego uruchamiania preferowanych aplikacji po włączeniu urządzenia. Nowa wersja WD TV obsługuje także protokół Miracast, dzięki czemu można przesyłać obraz ze smartfonów i tabletów na telewizor w rozdzielczości Full HD (1080p). WD TV pozwala również na oglądanie treści filmów oraz wpisów z serwisów społecznościowych wprost z internetu za pomocą szeregu różnorodnych aplikacji, w tym m.in. YouTube, Hulu Plus, VUDU, SlingPlayer, Spotify, Pandora i Facebook. Całością można sterować zdalnie poprzez dedykowaną aplikację na telefon (Android i iOS).

Cena: 380 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)