Multimedia Polska: wideo na żądanie jeszcze we wrześniu

Multimedia Polska: wideo na żądanie jeszcze we wrześniu

03.09.2007 13:00

Firma Multimedia Polska, operator telewizji kablowej i dostawca usług internetowych, zamierza jeszcze w tym miesiącu uruchomić usługę VoD ( wideo na żądanie ) - informuje agencja ISB.

O planach wprowadzenia nowej usługi poinformował w rozmowie z dziennikarzem ISB Andrzej Rogowski, prezes Multimedia Polska. Rogowski zadeklarował też, iż spodziewa się, że do końca roku z wideo na żądanie zacznie korzystać kilkadziesiąt tysięcy klientów operatora i że z czasem z usług tych skorzysta prawie każdy, kto będzie miał taką możliwość.

Nie wiadomo na razie, jak obszerny będzie katalog filmowy Multimedia Polska. Cennik będzie zróżnicowany - opłata za wypożyczenie filmu uzależniona będzie od tego, do jakiej kategorii zostanie on zaliczony ( droższe będą np. nowości ). Andrzej Rogowski deklaruje, że ceny będą zbliżone do oferty tradycyjnych wypożyczalni filmów.

Usługi Multimedia Polska dostępne są w całej Polsce, w ponad 1,6 tys. miejscowości ( wedle danych operatora ). Pod koniec czerwca firma miała łącznie 601 tys. klientów - z czego ponad 180 tys. było użytkownikami co najmniej dwóch usług ( spośród telewizji, Internetu i telefonu ), a ponad 39 tys. to abonenci usługi Triple Play ( wszystkie trzy usługi łącznie ).

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)