Mobilny router 4G ZTE Flare - 300 Mb/s

Mobilny router 4G ZTE Flare - 300 Mb/s

Mobilny router 4G ZTE Flare - 300 Mb/s
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.03.2014 10:46, aktualizacja: 25.03.2014 10:31

ZTE wprowadzi wkrótce do swojej oferty mobilny router ZTE Flare 4G LTE (CAT6) umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 300 Mb/s i wysyłanie ich
z prękością do 50 Mb/s.

ZTE Flare to mobilny router 4G, który działa w oparciu o modem Qualcomm Gobi 4. LTE Advanced czwartej generacji. Zainstalowany w urządzeniu chipset obsługuje standard LTE CAT 6 i pozwala na osiąganie prędkości pobierania danych - 300 Mb/s.

ZTE Flare, w porównaniu do urządzeń poprzedniej generacji oferuje kilka nowatorskich rozwiązań, które w dużym stopniu wynikają z zastosowania najnowszych technologii - Qualcomm Gobi i RF360. W rezultacie poza szybszą transmisją danych oraz niskimi opóźnieniami, do zalet ZTE Flare zaliczyć należy niższy o 15% pobór energii oraz mniejsze wymiary urządzenia.

Chipset Qualcomma to również pierwszy na świecie modem LTE Advanced działający w zagregowanym paśmie do 40MHz zarówno w technologii FDD jak i TDD. W rezultacie operatorzy mobilni mogą dowolnie łączyć bloki częstotliwości w dwóch zakresach pasma radiowego w każdej z kombinacji zaaprobowanych przez 3GPP. Dzięki uniwersalności tego rozwiązania technologia LTE CAT6 FDD i TDD będzie mogła być wdrażana na całym świecie.

Modem Gobi 9x3. działa w połączeniu z modułem Qualcomm VIVE 802.11ac Wi-Fi CHIP, dzięki któremu router ZTE Flare może zapewnić dostęp do szerokopasmowego Internetu mobilnego do 32 użytkownikom jednocześnie.

ZTE Flare będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie 201. roku. Ceny nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)