Mobilny internet Platinium w Orange

Mobilny internet Platinium w Orange

Mobilny internet Platinium w Orange
17.09.2008 15:30

Orange wprowadził trzecią opcję usług mobilnego internetu dla klientów indywidualnych i firm. W abonamencie Platinum miesięczny pakiet transmisji danych to 12 GB.

Nowa opcja abonamentu jest dostępna w ofertach mobilnego internetu Orange Free (dla klientów indywidualnych) w cenie 150 zł oraz Business Everywhere (dla firm) w cenie 120 zł netto (146,40 zł z VAT).

Nowością w ofertach mobilnego internetu Orange są także promocyjne pakiety złotówek dla klientów Orange Free oraz pakiety minut dla klientów Business Everywhere. Mogą z nich korzystać klienci indywidualni mający ofertę Orange z rachunkiem, prepaid lub mix oraz firmy korzystające z oferty na abonament. Pakiety można wykorzystać na rozmowy, wideorozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci Orange.

Klienci kupujący dowolną usługę mobilnego dostępu do internetu z umową na czas określony dostaną ponadto dodatkowe pakiety SMS-ów, z których będą mogli korzystać przez cały czas trwania umowy.

Opcja oferty Pakiet złotówek na połączenia, videopołączenia, SMS-y i MMS-y w Orange Dodatkowe SMS-y dla klientów z umową na czas określony
Orange Free Platinum 30 zł 70
Orange Free Premium 30 zł 60
Orange Free Standard 20 zł 50
Opcja oferty Pakiet minut na połączenia w Orange Dodatkowe SMS-y dla klientów z umową na czas określony
Business Everywhere Platinum 120 min 70
Business Everywhere Premium 120 min 60
Business Everywhere Standard 60 min 50
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)