Mobilny internet najkorzystniej w Orange Free

Mobilny internet najkorzystniej w Orange Free06.09.2011 12:06
Mobilny internet najkorzystniej w Orange Free
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Od dzisiaj można skorzystać z nowej oferty internetu mobilnego Orange. W promocji Orange Free 59, z abonamentem obniżonym do 49 zł klienci dostaną najatrakcyjniejszy na rynku zestaw usług dostępnych w cenie do 50 zł

288765193801119891

Wybierając usługę mobilnego dostępu do internetu Orange Free 5. klienci mogą skorzystać z oferty promocyjnej, w której cena abonamentu została obniżona o 10 zł na cały czas trwania umowy. W abonamencie dostaną co miesiąc: pakiet 4 GB na transmisję danych oraz nielimitowany transfer w godzinach nocnych.

Podpisując umowę terminową można kupić jeden z nowoczesnych modemów internetowych dostępnych za 1 zł. Do wyboru jest m. in. Huawei E 372. umożliwiający połączenia z internetem w technologii HSPA+ DC, o prędkości do 42 Mb/s.

Klienci mogą również skorzystać z oferty bez modemu. Otrzymają w niej dodatkową zniżkę, dzięki której ich miesięczny abonament będzie tańszy o 2. procent i wyniesie 43,07 zł.

Promocja jest adresowana do klientów kupujący nową aktywację lub przedłużających umowę na usługę w opcji Orange Free 59. Do wyboru są trzy warianty umowy terminowej, na 24, 30 lub 36 miesięcy.

Więcej informacji o usłudze można znaleźć na www.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)