Mobilny hotspot, power bank i pamięć w jednym: TP-LINK M5360

Mobilny hotspot, power bank i pamięć w jednym: TP-LINK M536022.05.2014 12:56
Mobilny hotspot, power bank i pamięć w jednym: TP-LINK M5360
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Jeśli zależy nam na stałym i wygodnym dostępie do internetu poza domem, warto pomyśleć o odpowiednim urządzeniu, dzięki któremu pozostaniemy online na kempingu, w pociągu czy pod żaglami. Urządzeniem, które pełni rolę zarówno mobilnego routera 3G, przenośnego banku energii, a także przenośnej pamięci jest TP-Link M5360.

Mobilny hotspot M5360. dzięki modemowi 3G (obsługa połączeń w standardzie HSPA+), pozwala na współdzielenie połączenia internetowego z 10 urządzeniami jednocześnie. Wbudowany akumulator o pojemności 5200 mAh umożliwia pracę urządzenia do 17 godzin, a dodatkowo umożliwia też wykorzystanie mobilnego hotspotu jako przenośnego power banku dla tabletów i smartfonów. M5360 może również pełnić funkcję dodatkowej pamięci masowej, służącej np. do przechowywania zdjęć i filmów, dzięki czytnikowi kart micro SD (maksymalna pojemność do 32 GB).

TP-LINK M536. wyposażony jest w wyświetlacz OLED na którym znajdziemy informacje m.in. o sile sygnału, typie transmisji w sieci komórkowej (2G/3G), stanie sieci bezprzewodowej i poziomie naładowania baterii. Dodatkowo, na bocznych ściankach obudowy, znajdziemy przycisk Power, ukryty za specjalną osłoną gniazda dla kart SIM i micro SD oraz porty USB (do ładowania innych urządzeń) i micro USB (do ładowania wbudowanego akumulatora).

Cena: 350 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)