Mobilne Gadu Gadu równiez w Plusie

Mobilne Gadu Gadu równiez w Plusie

Mobilne Gadu Gadu równiez w Plusie
04.02.2009 15:01, aktualizacja: 04.02.2009 16:11

4. lutego startuje usługa GG Plus, dająca klientom sieci Plus dostęp do nielimitowanej komunikacji przy użyciu mobilnej wersji komunikatora Gadu Gadu. Usługa ma podobny charakter do analogicznej usługi w ofercie Ery - nie będą naliczane dodatkowe opłaty za transmisję danych.

Miesięczny koszt utrzymania usługi to 5 zł brutto, czyli dokładnie tyle, ile za analogiczną usługę życzy sobie Era. Obok płatności miesięcznych dostępny jest też abonament tygodniowy - za 1,5 zł. Płatność za usługę realizowana jest przy pomocy SMS-ów, a podczas korzystania z komunikatora nie są naliczane opłaty za transmisję danych.

_ Abonenci Plusa mogą korzystać z usługi GG Plus, czyli komunikatora Gadu-Gadu w komórkach (Mobilne Gadu-Gadu). Jest to aplikacja przygotowana przez zespół GG Network dla firmy Polkomtel / abonentów Plusa i oferty 36,6 _ - powiedział dla TELEPOLIS.PL Jarosław Rybus, Rzecznik Prasowy GG Network S.A.

Przez pierwszy tydzień od momentu pobrania aplikacji, klienci sieci Plus będą mogli przetestować usługę bez ponoszenia opłaty abonamentowej.

Aby korzystać z usługi użytkownik powinien posiadać aktywną kartę SIM, aktywną usługę GPRS i telefon obsługujący technologię JAVA 2.0. Aktywacja usługi realizowana jest poprzez stronę internetową operatora, lub przy pomocy bezpłatnego SMS-a o teści:
• _ GGPlus _ na numer _ 8045 _ (Simplus, MixPlus)
• _ GG366 _ na numer _ 8045 _ (36i6).

Klient otrzyma SMS-a zwrotnego z linkiem, z którego można pobrać aplikację Gadu-Gadu Plus. W kolejnym kroku należy pobrać i zainstalować aplikację na telefonie, wpisać swój numer GG oraz hasło do konta. Jeżeli klient nie posiada numeru GG może założyć konto GG w trakcie instalacji Gadu-Gadu Plus na swoim telefonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)