Młodzieżowe Igrzyska w Singapurze z Wirtualną Polską i firmą Acer

Młodzieżowe Igrzyska w Singapurze z Wirtualną Polską i firmą Acer

16.08.2010 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najświeższe wiadomości, bezpośrednie relacje, blogi reprezentantów oraz konkurs dla internautów w serwisie dedykowanym I Młodzieżowym Igrzyskom Olimpijskim w Singapurze - singapur.wp.pl

Najświeższe wiadomości, bezpośrednie relacje, blogi reprezentantów oraz konkurs dla internautów w serwisie dedykowanym I Młodzieżowym Igrzyskom Olimpijskim w Singapurze - singapur.wp.pl

Wirtualna Polska we współpracy z firmą Acer oraz Polskim Komitetem Olimpijskim uruchomiła serwis internetowy singapur.wp.pl. Witryna w całości poświęcona jest I Młodzieżowym Igrzyskom Olimpijskim, które odbywają się w dniach 14-2. sierpnia 2010 r. w Singapurze. Sportowcy w wieku 14-18 lat rywalizują w 26 dyscyplinach, m.in. boksie, gimnastyce, jeździectwie, kajakarstwie, kolarstwie, łucznictwie, judo, pięcioboju nowoczesnym, żeglarstwie - w duchu wzajemnego poszanowania oraz zasad all games-all nations i fair play. Polskę reprezentuje 43 młodych sportowców w 17 konkurencjach.

Obraz

Wirtualna Polska, jako jedyne polskie medium, posiada w Singapurze własnego, akredytowanego przez MKOl, korespondenta. Relacjonuje on przebieg Igrzysk z samego centrum wydarzeń. W serwisie znajdują się najświeższe wiadomości z Olimpiady, wyniki naszych reprezentantów, wywiady z przedstawicielami polskiej kadry, galerie zdjęć, filmy wideo. Planowane są także wideoczaty z mistrzami olimpijskimi: Ireną Szewińską, Leszkiem Blanikiem i Otylią Jędrzejczak.

Ciekawostką są blogi polskich reprezentantów na Igrzyskach. Dzięki wsparciu firmy Acer, światowego partnera Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, która ufundowała blogerom netbooki, młodzi olimpijczycy, przedstawiciele siedemnastu dyscyplin, na bieżąco dzielą się wrażeniami i doświadczeniami z Młodzieżowych Igrzysk z czytelnikami serwisu singapur.wp.pl.

Internauci mogą także wziąć udział w konkursie fotograficznym związanym z wydarzeniem. Na autorów najciekawszych, zamieszczonych w specjalnej galerii, zdjęć - nawiązujących do tematu "Sport w moim życiu" - czekają atrakcyjne nagrody.

Serwis singapur.wp.pl powstał w ramach działań Zespołu Akcji Specjalnych Biura Reklamy Wirtualnej Polski i redakcji sportowej portalu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)