Miniwieża z DVD i stacją dokującą do iPoda: LG FB164

Miniwieża z DVD i stacją dokującą do iPoda: LG FB164

Miniwieża z DVD i stacją dokującą do iPoda: LG FB164
21.10.2009 10:59

LG wprowadza na rynek nową mikrowieżę 2.1 wyposażoną w 160-watowe głośniki oraz stację dokująca do iPoda.

Miniwieża LG FB16. obsługuje cyfrowe formaty audio i wideo, odtwarza pliki MP3 i DivX przechowywane na płytach CD lub DVD, jak również nagrania i filmy zgromadzone na dyskach USB. Wbudowana stacja dokująca do iPoda umożliwia przesłuchiwanie ulubionych utworów wprost z odtwarzacza, bez dodatkowych kabli czy oprogramowania. 2 głośniki o mocy 160 Watów mają według producenta zapewnić mocne wrażenia dźwiękowe, wydobywające się z niepozornego urządzenia o kompaktowych wymiarach.

Obraz
© (fot. LG)

Nowa mikrowieża LG to także kompletny odtwarzacz DVD. Co więcej, podłączenie telewizora do FB16. przez port optyczny pozwoli uzyskać wysokiej jakości dźwięk przestrzenny dzięki funkcjom TV Sound EZ Setup oraz Virtual Sound Matrix. Ulubiony program telewizyjny czy emocjonujący film zabrzmią teraz zupełnie inaczej. Błyszcząca obudowa LG FB164 w kolorze fortepianowej czerni idealnie skomponuje się z innymi urządzeniami kina domowego.
Mikrowieża LG FB164 będzie dostępna w Polsce w pierwszym kwartale 2010 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 899 zł. Mikrowieża LG FB164 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)