Miniaturowy robot odkurzacz

Miniaturowy robot odkurzacz

Miniaturowy robot odkurzacz
Źródło zdjęć: © fredflare.com
04.02.2009 14:02

Jak często zdarza się wam jeść posiłki przy komputerze? Ile czasu tracicie na posprzątanie biurka z wszelkiego rodzaju okruchów, drobnych śmieci itp.? Być może w rozwiązaniu tych problemów...

Na rynku już od dłuższego czasu dostępne są wyposażone w odpowiednie sensory, „samodzielne” roboty czyszczące lub odkurzające podłogi – nawet podczas naszej nieobecności. Jest to dosyć wygodne rozwiązanie, jednak takie urządzenia nie są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie byśmy chcieli. Jak często zdarza się wam jeść posiłki przy komputerze? Ile czasu tracicie na posprzątanie biurka z wszelkiego rodzaju okruchów, drobnych śmieci itp.? Być może w rozwiązaniu tych problemów pomoże miniaturowy odkurzacz - _ mini robo vacuum _.

Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i skierować je na okruszki lub śmieci. Mini odkurzacz zasilany jest dwoma bateriami typu AA. Jego wymiary to 127 mm x 102 mm. Gadżet może świetnie się sprawdzić zarówno w biurze jak i w kuchni. Dostępny jest w trzech kolorach do wyboru – czerwonym, białym lub czarnym. Niestety poza nazwą i wyglądem _ mini robo vacuum _ nie ma nic wspólnego z robotem.

Cena gadżetu wynosi 20 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)