Milionerzy: Niewinni czarodzieje a może Nóż w w wodzie? Zobaczcie odpowiedź wartą 500 tys. zł

Milionerzy: Niewinni czarodzieje a może Nóż w w wodzie? Zobaczcie odpowiedź wartą 500 tys. zł

Milionerzy: Niewinni czarodzieje a może Nóż w w wodzie? Zobaczcie odpowiedź wartą 500 tys. zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Cezary Piwowarski/TVN
06.03.2020 08:25

Wczorajszy odcinek teleturnieju "Milionerzy" jak zwykle dostarczył nam wielu emocji. Uczestniczka była bardzo blisko głównej wygranej, jednak zagadnienie z kinematografii okazało się dla niej zbyt trudne. Zobacz pytanie warte 500 tysięcy złotych.

Program "Milionerzy" od wielu lat dostarcza widzom ogromnych pokładów emocji. Nie inaczej było we wczorajszym odcinku, gdzie pani Hanna pewnie zmierzała po nagrodę główną. Kiedy wielu widzów myślało, że uczestniczka dołączy do wąskiego grona zwycięzców teleturnieju, padło pytanie za 500 tysięcy złotych. Zagadnienie z dziedziny filmowej okazało się jednak zbyt trudne.

"Krzysztof Komeda skomponował muzykę do wszystkich tych filmów, ale jeden z nich wyreżyserował kto inny niż pozostałe. Który?"

A: "Nóż w wodzie"
B: "Matnia"
C: "Niewinni czarodzieje"
D: "Dziecko Rosemary"

Pani Hanna postanowiła nie ryzykować i zrezygnowała z dalszego udziału w grze, będąc bogatszą o 250 tysięcy złotych. Po zakończeniu rozgrywki przyznała, że była bliska zaznaczenia odpowiedzi D. Dobrze, że podjęła taką decyzję, gdyż poprawną odpowiedzią na to pytanie jest C: "Niewinni czarodzieje".

Niewinni czarodzieje

"Niewinni czarodzieje" to czarno-biały film z 1960 roku wyreżyserowany przez wybitnego polskiego reżysera Andrzeja Wajdę. Fabuła melodramatu skupia się na uczuciu rodzącym się pomiędzy młodym lekarzem Bazylim, a poznaną przez niego Pelagią. W rolach głównych wystąpili Krystyna Stypułkowska i Tadeusz Łomnicki. Za scenariusz odpowiedzialni byli Jerzy Andrzejewski oraz Jerzy Skolimowski.

Pozostałe tytuły: "Matnia", "Nóż w wodzie" oraz "Dziecko Rosemary" są dziełami Romana Polańskiego.

Wy również możecie sprawdzić swoją wiedzę w drodze do miliona. Mobilna gra "Milionerzy" dostępna jest pod tym linkiem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)