Mikrofalówka Samsung z możliwością gotowania na parze

Mikrofalówka Samsung z możliwością gotowania na parze

Mikrofalówka Samsung z możliwością gotowania na parze
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
24.07.2015 10:07

Gotowanie na parze pozwala na zachowanie wszystkie składników odżywczych, a także swego naturalnego koloru oraz konsystencji. Można więc śmiało spodziewać się smaczniejszych potraw przygotowywanych w tak niezwykle prosty sposób. Najnowsze mikrofalówki firmy Samsung zostały wyposażone w funkcję gotowania na parze.

Do tej pory kuchenki mikrofalowe postrzegane jako praktyczne urządzenia, pozwalające na szybkie przygotowanie wcześniej zamrożonego posiłku lub też podgrzanie wcześniej przygotowanego dania. Wraz z rozwojem technologicznym wprowadzane było innowacyjne rozwiązania, które oferowały użytkownikom dużo większą funkcjonalność.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Możemy w nich np. piec za pomocą trybu konwekcyjnego, gotować na parze przy użyciu dedykowanego naczynia, a nawet przygotowywać zdrowe jogurty, czy też przyśpieszyć wyrastanie ciasta drożdżowego korzystając z programu Dough Proof & Yogurt. Kuchenka mikrofalowa Samsung MG28J5255UW pozwala na szybkie i proste przygotowanie zdrowych potraw za pomocą funkcji gotowania na parze. Kuchenka ta łączy tradycyjne cechy urządzenia z zupełnie nowymi funkcjami, pozwalającymi na uzyskanie potraw o wysokich walorach zarówno smakowych, jak i estetycznych.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Do funkcji gotowania na parze kuchenka wyposażona jest w specjalne naczynie Glass Steamer wykonane z żaroodpornego szkła. Wysokiej jakości materiał jest odporny na działanie wysokich temperatur i może być używany nawet w 40. stopni Celsjusza. Konstrukcja naczynia jest jasna i przejrzysta, dzięki czemu gotowy już posiłek bezpośrednio z mikrofali może trafić na stół, bez konieczności przekładania go do innego naczynia. Warto zaznaczyć, że jego pokrywa zatrzymuje wilgoć i blokuje parę.

Źródło: Samsung / WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)