Miele Cat & Dog - odkurzacz dla posiadaczy zwierząt

Miele Cat & Dog - odkurzacz dla posiadaczy zwierząt

Miele Cat & Dog - odkurzacz dla posiadaczy zwierząt
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.07.2013 13:26

Marka Miele przedstawiła nowy odkurzacz S7260 Cat & Dog, który, jak sama nazwa wskazuje, skierowany jest do posiadaczy zwierząt. Urządzenie skonstruowane jest tak, aby lepiej usuwać z dywanów sierść, a także pochłaniać nieprzyjemne zapachy.

Zastosowany w odkurzaczu silnik Vortex zapewnia moc ssania, która wystarczyć ma do usunięcia nawet uparcie trzymających się dywanu włosów zwierząt. Producent zapewnia, ze silnik jest też specjalnie wyciszony, dzięki czemu generuje mniejszy hałas niż inne modele w ofercie Miele.

Zastosowana w urządzeniu szczotka S7 wyposażona jest w system automatycznego dostosowywania wysokości, dzięki czemu umożliwia pracę na różnych powierzchniach. Końcówka odkurzacza oparta została na technologii SwivelNeck, która pozwalać ma na łatwiejsze manewrowaniem odkurzaczem wokół mebli.

Odkurzacz Miele wyposażony jest w system filtracji AirClean. Naładowany elektrostatycznie materiał, z którego wykonany jest worek na kurz, lepiej wyłapywać ma mikroskopijne drobinki wciągane przez urządzenie. Odkurzacz posiada 9-warstwowy system filtrów.

Odkurzacz S7260 Cat & Dog dostępny jest w kolorze białym. Cena – około 2300 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)