Międzynarodowa konferencja dla studentów w Krakowie

Międzynarodowa konferencja dla studentów w Krakowie

Międzynarodowa konferencja dla studentów w Krakowie
18.05.2010 11:06, aktualizacja: 21.05.2010 19:50

Kaspersky Lab organizuje międzynarodową konferencję dla studentów "IT Security for the Next Generation". Impreza odbędzie się w dniach 23-24 maja 2010 r. na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Na międzynarodowej konferencji "IT Security for the Next Generation" spotkają się wszyscy laureaci poprzednich edycji, które odbyły się w Europie, Rosji oraz na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw. Przez dwa dni uczestnicy konferencji - studenci, profesorowie, eksperci ds. bezpieczeństwa IT oraz przedstawiciele Kaspersky Lab - będą analizować najnowsze trendy w dziedzinie zwalczania zagrożeń internetowych.

Laureaci poprzednich edycji przedstawią swoje prace naukowe przed komitetem programowym składającym się z ekspertów Kaspersky Lab, profesorów oraz sponsorów konferencji. Jury oceni studentów biorąc pod uwagę kryteria, takie jak społeczne znaczenie projektu, innowacyjność pracy oraz umiejętności prezentacyjne prelegenta.

Plan konferencji obejmuje także warsztaty prowadzone przez ekspertów Kaspersky Lab. Odpowiedzą oni na wszelkie pytania oraz przekażą informacje na temat najnowszych metod walki z cyberprzestępcami.

Celem konferencji jest wyłonienie młodych talentów oraz stworzenie platformy do wymiany wiedzy, doświadczenia oraz nowych pomysłów.

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie http://www.kaspersky.com/it_security_conference.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny, zatem serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie bezpieczeństwa, przewidywanymi zagrożeniami, a także do rozmów ze światowej klasy ekspertami. Do zobaczenia w Krakowie! Nie może tam Ciebie zabraknąć! Startujemy w niedzielę o godzinie 9:30. Szczegółowa agenda spotkania dostępna jest TUTAJ

Konferencja odbywa się pod patronatem Wirtualnej Polski i serwisu tech.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)