Microsoft udostępnia nowy, biznesowy pakiet Office 365

Microsoft udostępnia nowy, biznesowy pakiet Office 365

Microsoft udostępnia nowy, biznesowy pakiet Office 365
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.02.2013 11:30

Najnowsza wersja Office 365 dla klientów biznesowych została już udostępniona. Najpełniejszy dotychczas zestaw usług w chmurze został wzbogacony o nowe funkcje dostosowane do potrzeb i budżetu małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Prócz zaktualizowanych usług Microsoft Lync Online, Exchange Online i SharePoint Online użytkownicy biznesowi mogą korzystać także z pełnych wersji znanych aplikacji Office. Office 36. zawiera także rozbudowane, przeznaczone dla przedsiębiorstw funkcje społecznościowe. Obecnie dostępne są one na poziomie SharePoint i Yammer, a od czerwca będzie można dodatkowo zintegrować Lync z najpopularniejszym komunikatorem internetowym Skype. Office 365 jest od dziś dostępny na 69 rynkach w 17 językach, a w drugiej połowie roku liczba ta powiększy się o dodatkowe 20 rynków i 16 języków.

Office 365 ProPlus —. to najpełniejszy zestaw najnowszych, zaawansowanych aplikacji Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, InfoPath, Access i Lync. Jedna licencja pozwala na korzystanie z aplikacji na maksymalnie pięciu urządzeniach, w tym tabletach z systemem Windows oraz komputerach PC i Mac. Użytkownicy mogą logować się w usłudze Office 365 z dowolnego urządzenia, a ich dokumenty i spersonalizowane ustawienia będą podążać za nimi. Dzięki temu można łatwo kontynuować pracę z miejsca, w którym została przerwana. Działy IT zyskują też potrzebne im środki kontroli, w tym możliwość korzystania z Office 365 ProPlus równolegle z innymi wersjami Office, a także narzędzia do sprawnego wdrażania aktualizacji i zarządzania nimi. Usługa Office 365 ProPlus jest dostępna jako niezależna usługa w subskrypcji rocznej dla jednego użytkownika lub w ramach zaktualizowanych ofert Office 365 Plan E, Plan P oraz zupełnie nowej oferty Office 365 Midsize Business.

Office 365 Midsize Business —. to propozycja dla średnich firm zatrudniających od 10 do 250 pracowników. Usługa ta zawiera Office 365 ProPlus i zapewnia średnim firmom dostęp do m.in. Exchange Online, Lync Online oraz SharePoint Online. Rozwiązanie obejmuje także integrację z usługą Active Directory, dostępną w przeglądarce internetowej konsolę do zarządzania oraz telefoniczną pomoc techniczną w godzinach pracy.

Office 365 Small Business Premium –. to oferta dla małych firm zatrudniających od 1 do 25 pracowników. Oprócz pełnego zestawu zaawansowanych aplikacji Office, usługa oferuje pocztę biznesową, udostępniane kalendarze, narzędzia do tworzenia i aktualizacji witryn internetowych oraz wideokonferencji HD.

Nowy Office dostępny dla wszystkich

Office 36. dla klientów biznesowych jest od dzisiaj dostępny dla firm, instytucji edukacyjnych i użytkowników indywidualnych. Oprócz zapowiedzianych dziś usług biznesowych od 29 stycznia dostępna jest oferta Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych oraz najnowsze edycje tradycyjnych pakietów i serwerów Office.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "My Book Live Duo 2013 NAS w wersji kompletnej"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)