Microsoft Office lub Creative ZEN gratis z neostradą tp

Microsoft Office lub Creative ZEN gratis z neostradą tp

Microsoft Office lub Creative ZEN gratis z neostradą tp
Źródło zdjęć: © tpsa
17.01.2008 01:47

Do końca stycznia klienci, którzy kupią neostradę lub przedłużą umowę na korzystanie z tej usługi i uczynią to przez stronę Telekomunikacji Polskiej, za darmo dostaną pakiet "Office 2007 dla użytkowników domowych" lub odtwarzacz mp3 ZEN Stone.

Do końca stycznia klienci, którzy kupią neostradę lub przedłużą umowę na korzystanie z tej usługi i uczynią to przez stronę Telekomunikacji Polskiej, za darmo dostaną pakiet _ "Office 2007 dla użytkowników domowych" _ lub odtwarzacz mp3 Creative ZEN Stone.

Oferta jest skierowana do klientów, którzy korzystając z formularza dostępnego na stronie TP złożą zamówienie na neostradę tp. Promocja z pakietem Office dotyczy opcji 1024, 2048 lub 6144, w umowie na 24 lub 36 miesięcy. Odtwarzacz mp3 można otrzymać niezależnie od tego, którą z opcji neostrady tp klient wybierze.

Pakiet _ "Office 2007 dla użytkowników domowych" _ obejmuje programy _ Word, Excel, PowerPoint i OneNote _. Rynkowa wartość pakietu to 199 zł. Odtwarzacz mp3 Creative ZEN Stone ma pamięć o pojemności 1GB, a jego cena rynkowa to niecałe 100 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)