Microsoft Marketplace i problemy z wypłacalnością

Microsoft Marketplace i problemy z wypłacalnością

Microsoft Marketplace i problemy z wypłacalnością
25.01.2010 23:04, aktualizacja: 26.01.2010 10:12

Programiści tworzący aplikacje dla prowadzonego przez Microsoft sklepu mobilnego Marketplace skarżą się, że należne im wypłaty za sprzedane aplikacje nie są realizowane. Tymczasem firma z Redmond próbuje ich uspokoić twierdząc, że przygląda się całej sytuacji.

Otwarty w październiku 2009 roku _ Marketplace _ obiecywał swoim programistom, że po osiągnięciu przez nich sprzedaży w wysokości 200 dolarów - otrzymają oni automatycznie swoją należność. Tymczasem niektórzy z nich informują, że mimo iż spełnili ten wymóg - pieniądze do nich nie dotarły od początku działalności sklepu.

Jeden z przedstawicieli Microsoftu, Mihir Rao, napisał na forum firmowym, że jego firma przygląda się sytuacji i w przypadku braku możliwości wypłaty należności - będą one kumulowane do czasu wyjaśnienia problemu. To jednak nie poprawiło humoru niektórym z nich, czego efektem są dość emocjonalne, kolejne wpisy. W związku z tym Microsoft wydał kolejne oświadczenie.

Stwierdził w nim, że poprzednie jego oświadczenie wywołało jeszcze więcej pytań w związku z czym programiści powinni uzbroić się w cierpliwość do czasu… wydania kolejnego oświadczenia w tej sprawie. Miało to nastąpić do końca ubiegłego tygodnia, jednak do chwili obecnej (25. stycznia, poniedziałek, godzina 16:00) to nie nastąpiło.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)