Microsoft Arc Keyboard - stylowa klawiatura

Microsoft Arc Keyboard - stylowa klawiatura

Microsoft Arc Keyboard - stylowa klawiatura
12.01.2010 10:10

Microsoft stworzył nowoczesną klawiaturę komputerową - Arc Keyboard. Jest ona na tyle mała i poręczna, aby bez problemów móc ją przenosić razem z komputerem.

Arc Keyboard został zaprojektowany w tym samym duchu, co jedna z najlepiej sprzedających się myszek firmy Microsoft - Arc Mouse. Zaskakujący design, zakrzywiony profil, czyste linie, lekkość i łatwość przenoszenia. Zespół projektantów działu Microsoft Hardware inspirował się nowoczesnym wzornictwem domowych akcesoriów, aby klawiatura doskonale pasowała do nowoczesnych mebli i dodatków.

Obraz
© (fot. Microsoft)

Microsoft Arc Keyboard waży mniej niż 45. gram, a jej wyprofilowany kształt zapewnia wygodę pracy zarówno na kanapie, jak i przy stole czy biurku. Klawiatura łączy się z komputerem bezprzewodowo dzięki miniaturowemu nadajnikowi pracującemu na częstotliwości 2,4 GHz, który może być na stałe podłączony do komputera lub magnetycznie przyczepiony od dołu klawiatury podczas transportu.

Funkcjonalną nowością jest jeden przycisk, zastępujący dotychczasowe cztery klawisze kierunkowe. Wyraźny wskaźnik naładowania ostrzega przed zbliżającym się czas wymiany baterii, zaś dzięki wygodnemu przełącznikowi możemy przedłużyć czas pracy baterii - wyłączając ją, gdy klawiatura nie jest w użyciu. Arc Keyboard współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7. Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4–10.6x.

Obraz
© (fot. Microsoft)

Microsoft Arc Keyboard będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie lutego. Cena szacunkowa klawiatury wyniesie 229 zł. Microsoft Arc Keyboard objęta jest 3-letnią gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)