Mężczyzna uczulony na sieci bezprzewodowe

Mężczyzna uczulony na sieci bezprzewodowe

Mężczyzna uczulony na sieci bezprzewodowe
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
27.07.2009 12:30, aktualizacja: 27.07.2009 13:00

Z każdym dniem przybywa miejsc, w których możemy uzyskać bezprzewodowy dostęp do Internetu. Standardem staje się dostępność połączenia z Siecią w hotelach, pubach, na rynkach miejskich, w hotelach oraz w wielu innych miejscach. Jednakże, nie dla każdego taki wzrost liczby miejsc, w których możemy przeglądać strony www jest udogodnieniem. Angielski DJ - Steve Miller odkrył niedawno, że jest uczulony na sieci Wi-Fi

Bezprzewodowe fale, które są dzisiaj obecne w tak wielu miejscach powodują u Pana Millera mdłości i zawroty głowy. Twierdzi on, że jego choroba niszczy mu życie. DJ znany jako Afterlife nie może występować za granicą, ponieważ łącza Wi-Fi są obecne w pociągach oraz hotelach, a często również w lokalach, w których miałby występować.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Miller twierdzi, że jedynym miejscem, w którym może czuć się zdrowo i bezpiecznie jest jego własny dom. Twierdzi on również, że większość bólów głowy, które odczuwają pracownicy biurowi spowodowane jest obecnością fal elektromagnetycznych.

Należy jednak zauważyć, że Steve Miller źle reaguje jedynie na sieci bezprzewodowe. Na jego stan zdrowia nie mają wpływu inne urządzenia, które działają w jego otoczeniu, takie jak telefony komórkowe lub radio.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)