Metallica Box w sklepie iTunes

Metallica Box w sklepie iTunes
Źródło zdjęć: © Apple

15.02.2009 16:00, aktual.: 16.02.2009 09:14

Zespół Metallica podpisał umowę z firmą Apple, na mocy której w sklepie iTunes - przez miesiąc - oferowany będzie ekskluzywny cyfrowy box z nagraniami kapeli.

Metallica ogłosiła na swojej stronie, iż podpisana umowa obowiązywać ma w dniach 3. marca - 28 kwietnia br. W tym okresie wszyscy fani zespołu będą mogli nabyć ekskluzywny zestaw nagrań kapeli. Obejmie on wszystkie studyjne płyty zespołu, materiał z Live From Live Earth oraz singiel z soundtracku do filmu Mission Impossible 2. W zestawie znajdą się także pewne nagrania live, dostępne wcześniej w iTunes.
Cena boksu jest nieznana, ale jeśli obowiązywać będą ceny jednostkowe iTunesa, to całość powinna kosztować 161,3. dolarów. Możliwe jednak, że zestaw będzie oferowany w niższej cenie. Niestety w cyfrowym boksie Metallici nie znajdą się praktycznie żadne nowe nagrania, niedostępne wcześniej w innej postaci. Czyżby więc zespół próbował wyłudzić jedynie pieniądze od najwierniejszych fanów?
Metallica to nie pierwszy wykonawca, który podpisał kontrakt z firmą Cupertino na tego typu wydawnictwo. Podobne umowy zawarł Elton John, Paul McCartney oraz zespoły Smushing Pumpkins i Led Zeppelin.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)