Medium Roku 2008 została... Nasza-Klasa

Medium Roku 2008 została... Nasza-Klasa

Medium Roku 2008 została... Nasza-Klasa
Źródło zdjęć: © nasza-klasa
25.03.2009 12:55

Zakończyła się 9. edycja konkursu Media Trendy organizowana przez Stowarzyszenie Agencji Reklamowych. Nasza-klasa.pl została wybrana Medium Roku 2008!

Konkurs Media Trendy składa się z dwóch części: innowacje w planowaniu mediów oraz innowacje w mediach. W pierwszej części nagradzane są najciekawsze i najbardziej nowatorskie strategie mediowe oraz kreatywne sposoby wykorzystania kanałów komunikacji w kampaniach reklamowych. W drugiej, wyróżnia się powstałe z inicjatywy mediów, przedsięwzięcia o charakterze marketingowym, mające na celu uatrakcyjnienie zawartości programowej lub oferty reklamowej.

Obraz

W konkursie przyznawane są także: Grand Prix Media Trendy, nagroda Young Media Lions (o nagrodę tę mogą się ubiegać mediaplannerzy poniżej 28 roku życia), wyróżnienie dla Wydarzenia Roku na rynku medialnym oraz nagroda dla Medium Roku. W tej ostatniej kategorii po raz kolejny nagrodzono NK jako medium, które najbardziej zmieniło rzeczywistość i dokonało na rynku polskim najwięcej, ustanawiając nowe standardy jakościowe i trendy medialne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (229)