Media Markt i Saturn odkupią twoje stare urządzenia

Media Markt i Saturn odkupią twoje stare urządzenia

Media Markt i Saturn odkupią twoje stare urządzenia
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.07.2014 14:12

Sklepy Media Markt i Saturn wprowadziły usługę skupu używanych sprzętów elektronicznych. Klienci sieci mogą teraz pozbyć się niepotrzebnych urządzeń bez pośrednictwa portali internetowych, długiego oczekiwania na zainteresowanego zakupem oferenta, a co najważniejsze bez ryzyka związanego z samą transakcją.

Klienci sieci Media Markt i Saturn mogą odsprzedać swój używany sprzęt elektroniczny. W zamian za stare urządzenie otrzymają kartę podarunkową o wartości równej jego wycenie, upoważniającą do zakupów w sklepie Media Markt lub Saturn.

Wystarczy zgłosić się do Punktu Obsługi Klienta w dowolnym markecie sieci, aby w kilka minut uzyskać wycenę i sfinalizować transakcję. Ceny skupu odpowiadają rzeczywistej wartości używanego sprzętu (oceniany jest stan techniczny oraz wygląd zewnętrzny urządzenia) i są na bieżąco akutalizowane i porównywane z wycenami portali sprzedażowych.

Programem objęta jest większość kategorii produktowych sprzedawanych w sklepach Media Markt i Saturn: od telefonów komórkowych, przez tablety, laptopy, aparaty fotograficzne, nawigacje i akcesoria.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)