Matsushita szykuje 150-calową plazmę?

Matsushita szykuje 150‑calową plazmę?

27.12.2007 11:00

W Sieci pojawiły się informacje na temat nowego telewizora plazmowego firmy Matsushita Electric Industrial ( producenta marki Panasonic ). Z nieoficjalnych doniesień wynika, że będzie on wyposażony w ekran o przekątnej wynoszącej aż... 150 cali!

Wyścig pomiędzy producentami ogromnych telewizorów trwa nadal i wydaje się, że na czoło wysuwa się japońska firma Matsushita Electric Industrial Co. Zgodnie z informacjami podanymi przez serwis Electronista.com zamierza ona bowiem zaprezentować na międzynarodowych targach CES 2008 ( International Consumer Electronics Show, odbędą się w Las Vegas w dniach 7-10 stycznia ) swoje najnowsze dziecko - telewizor plazmowy mogący się pochwalić... 150-calowym ekranem!

Sprzęt prawdopodobnie trafi do produkcji w 2009 roku. Niestety jego parametry nie zostały podane, lecz należy się spodziewać, że będzie on oferował wszystko czym powinien dysponować telewizor HD. Jego cena również nie została ujawniona, można jednak w ciemno założyć, że będzie ona znacznie wyższa od tej, jaką musimy zapłacić za obecnie dostępne na rynku 103-calowe "maleństwa".

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)