Masz starą nawigację? Wymień ją na nową - za darmo

Masz starą nawigację? Wymień ją na nową - za darmo

16.11.2011 13:07, aktual.: 17.11.2011 09:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Producent nawigacji Mio chce odnaleźć najstarszą w Polsce, działającą nawigację GPS. Akcja, w której nagrodą jest wymiana urządzenia na nowe, prowadzona jest w związku z wprowadzeniem nowej usługi bezterminowej aktualizacji map (LMU – lifetime map update). Urządzenia można zgłaszać na stronie www.facebook.com/MioPolska. Poszukiwania potrwają do końca listopada 2011 roku.

Producent nawigacji Mio chce odnaleźć najstarszą w Polsce, działającą nawigację GPS. Akcja, w której nagrodą jest wymiana urządzenia na nowe, prowadzona jest w związku z wprowadzeniem nowej usługi bezterminowej aktualizacji map (LMU – lifetime map update). Poszukiwania potrwają do końca listopada 2011 roku.

Aby przyłączyć się do poszukiwań należy wkleić zdjęcie swojej nawigacji na Tablicy profilu Mio Polska na Facebooku, w opisie zdjęcia podać model urządzenia oraz przybliżoną datę zakupu.

Ponieważ po wielu latach właściciele mogą nie mieć już paragonów swoich urządzeń, dlatego Mio zachęca, by znajomi zgłaszających się osób poświadczali autentyczność tych deklaracji w komentarzach pod zdjęciem. Spośród zgłoszonych nawigacji jury Mio wybierze jedno zgłoszenie, którego autor otrzyma możliwość wymiany swojego urządzenia na jeden z najnowszych modeli Mio z linii Spirit 2011. Poszukiwania potrwają do końca listopada.

Co ważne, nie musicie być posiadaczami nawigacji wyprodukowanych przez Mio. Może to być dowolna marka, gdyż ideą jest znalezienie najstarszej działającej nawigacji GPS w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (99)