Masz słaby zasięg w komórce? Poskarż się urzędnikom

Masz słaby zasięg w komórce? Poskarż się urzędnikom

Masz słaby zasięg w komórce? Poskarż się urzędnikom
Źródło zdjęć: © WP.PL
13.09.2011 10:56, aktualizacja: 21.09.2011 11:55

Pisaliśmy niedawno o działaniach UKE, który podał listę miejsc nie mających odpowiedniego dostępu do sieci operatorów telefonii komórkowej. Lista została stworzona na podstawie informacji dostarczonych przez niezadowolonych abonentów sieci. Teraz UKE rozszerzyło swoją akcję.

Informowaliśmy niedawno o działaniach UKE, który podał listę miejsc nie mających odpowiedniego dostępu do sieci operatorów telefonii komórkowej. Lista została stworzona na podstawie informacji dostarczonych przez niezadowolonych abonentów sieci. Teraz UKE rozszerzyło swoją akcję.

"Lista zamieszczona przez Urząd Komunikacji Elektronicznej podaje informacje o miejscach w Polsce, w których telefony komórkowe na dzień 1. sierpnia 2011 nie mają zasięgu sieci. Akcja prowadzona przez UKE ma na celu utworzenie listy wszystkich miejsc z brakiem dostępu do sieci operatorów komórkowych lub obszarów, gdzie sygnał jest tak słaby, że uniemożliwia komunikację." - pisaliśmy.

Na podstawie informacji dostarczonych przez UKE, stworzyliśmy mapę zawierającą wszystkie punkty z brakiem dostępu do usług telefonii komórkowej.

Poszerzenie akcji polega na tym, że od niedawna na stronie Urzędu można oficjalnie poskarżyć się na swojego operatora komórkowego, wykorzystując do tego celu specjalny formularz.

Jeśli znasz miejsce, w którym są problemy z zasięgiem, możesz wypełnić formularz na tej stronietej stronie.

JG/SW/SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)