Masz Nokię? Taksówką pojedziesz za darmo!

Masz Nokię? Taksówką pojedziesz za darmo!
Źródło zdjęć: © chip.pl

05.04.2013 16:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Duet Nokia i iTaxi przygotował akcję promocyjną dla wszystkich tych, którzy chcą bez żadnych opłat przemieszczać się taksówkami po terenie stolicy.

Już 2 kwietnia na ulice Warszawy wyruszyły dwie specjalnie oznakowane taksówki gotowe do realizowania darmowych kursów. Przystępować do akcji można wielokrotnie, a wzięcie w niej udziału jest możliwe dla wszystkich posiadaczy telefonów Nokia Lumia, którzy zamówią taksówkę promocyjną poprzez aplikację iTaxi. Zakończenie akcji planowane jest na 2. czerwca.

W trakcie akcji promocyjnej, każdy posiadacz telefonu z serii Nokia Lumia, który wejdzie do aplikacji iTaxi, zobaczy dedykowaną akcji stronę informacyjną, a na cyfrowej mapie Warszawy znajdzie taksówki oznaczone specjalnymi, niebieskimi ikonami. Pasażer, zamawiając tak wyróżniony pojazd, będzie mógł odbyć bezpłatny kurs w granicach m. st. Warszawy, wystarczy, że po zamówieniu i wejściu do taksówki pokaże kierowcy telefon Lumia i potwierdzi nazwisko, na jakie było złożone zlecenie. Pojedynczy użytkownik może skorzystać z darmowego kursu dowolną ilość razy, jednak nie częściej niż raz na 96 godzin. Pełny regulamin akcji można znaleźć pod tym adresem.

– _ Akcja promocyjna pozbawiona jest haczyków, a bariery wejścia i wysiłek związany z wzięciem w niej udziału są znikome. Aplikacja iTaxi jest bezpłatna, a limit kwotowy pojedynczego kursu to 200 zł – przy takiej stawce nawet kurs taksówką zamówioną w niedzielną noc z Białołęki na Ursus będzie darmowy _ –. mówi Dawid Olszta, Marketing Manager iTaxi.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Pełny Photoshop za niecałe 40 dolarów"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)